Lanista.pl – Wszystko dla Kibiców.

Nasza firma trudni się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości odzieży kibicowskiej i subkulturowej. Na rynku istniejemy od kilku lat, produkując odzież patriotyczną i subkulturową. W 2010 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o rynek odzieży kibicowskiej.

Koszulki, bluzy i wiele więcej

Nasza oferta to m.in.: bluzy bez kaptura oraz z kapturem, kominiarki dzianinowe, bluzy pasiaki, polówki pasiaki oraz z personalizowanymi lamówkami, szaliki, koszulki, spodnie dresowe, harringtonki, kurtki kangurki, czapki zimowe, rękawiczki, portfele, metki, saszetki „nerki” oraz wiele innych.

.

Stawiamy na kompleksowość usług, dlatego samodzielnie szyjemy odzież (bluzy i koszulki kibicowskie, dresy, polo) oraz podejmujemy się produkcji wzorów na gotowcach. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość wzorów a także samej odzieży, zwracając uwagę na gramaturę i sposób wykończenia.

Doskonała odzież kibicowska tylko w naszym sklepie!

"W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, niejednokrotnie sugerujemy klientom darmowe poprawki graficzne projektów."

− Lanista.pl

"Dbamy o prawa autorskie – nie wykonujemy produktów z zastrzeżonymi logo klubów, a także z projektami należącymi do innych osób."

− Lanista.pl